Zahradní kavárna

Kavárna v zahradě Prazelenina slouží pěstitelům komunitní zahrady Prazelenina a široké veřejnosti.

V nabídce najdou pěstitelé a návštěvníci Zahrady osvěžení všeh druhů i chutí. V nabídce jsou vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje. Mimo jiné: Únětické pivo, produkty F. H. Prager, Lhenické mošty aj.

OTEVÍRACÍ DOBA ZAHRADY A KLUBOVÉ  KAVÁRNY

14.4. – 27.10.2019

  • Út-Pá 16.00-21.00
  • Ne 16.00-21.00
  • Otevírací doba zrcadlí aktuální počasí. V případě hustého deště, větru a jiného nečasu je zahrada zavřená. Změny otevírací doby jsou uváděny na FB Prazelenina.

    Všichni, kdo vás obsluhujeme v naší maringotce jsme dobrovolníci. Máme normální práci a tohle děláme ve svém volnu, tak mějte trpělivost a dobrou náladu i když dojde nějaký sortiment, chvilku to trvá nebo otevřeme později.

    V posledních letech za barem můžete vidět například někoho z téhle party:

    Robert Buchner, Dagmar Buchnerová/Kubátová, Luděk Dolejší, Martin Havel, Marta Edith Holečková, Viola Jakschová, Pavel Jantač, Václav Jílek, Bára Jurkovičová, Klára Koubová, Zdeněk Kovář, Standa Kunc, Regina Kuncová, František Lebeda, Lucie Lebedová, Veronika Louvel, Milan Maštálka, Dan Melichar, Jaromír a Dana Palme, Matěj Petránek, Martin Šimoník, Petra Šimoníková, Zdar Šorm, Michaela Šormová, Lenka Stejskalová, Jiří Štěpán, Petr Štěpánek, Mař. Marcela Straková, Ludmila Sušek, Filip Volavka, Jana Volavková, Karel Wheeler, Jiří Kovář, Robert Wesley, Ondřej Štindl