Registrace 2017

Milí pěstitelé,

vzduch začíná vonět, teploty stoupají a první žížaly už kypří zemi. Jaro je prostě tady a s ním i nová sezóna Prazeleniny. Letos ale tak trochu v duchu vodního světa. Přestěhovali jsme se k řece, kde labutě dávají dobrou noc a tiší rybáři posedávají opodál. Budete si moci posedět ve stínu stromů a kochat se pohledem na plynoucí Vltavu, opojeni lahodným občerstvením z naší maringotky.
Aby se tak stalo, čeká nás ale mnoho práce. S novým místem se mění i koncept pěstování. Protože se budeme nacházet v oblasti, pro kterou platí přísná protipovodňová opatření, musí být celá Prazelenina ve stavu permanentní pohotovosti, připravena kdykoliv zahájit nucenou evakuaci. Takže zapomeňte na pytle a palety, letos se pěstuje v zemi.
Každý z vás dostane k dispozici 1x1m, na kterém si může založit vlastní záhonek. Zároveň se zaplacením členského příspěvku 1000,-Kč získáte možnost vysadit další rostliny do společných záhonů – bylinkového, dýňovo-melounovo-cuketového, jahodového apod. Stačí donést sazeničky a informovat obsluhu za barem. O společné záhony budeme společně pečovat, bojovat s plevelem a zalévat je. A pak to společně sníme při nějaké sousedské snídani ;-)
Stejně jako dříve můžete používat naše nářadí, čerpat vodu na zalévání, osvěžovat se na baru, zapůjčit si gril, pohrát si s dětmi na písku a především se potěšit v příjemné společnosti ostatních pěstitelů.
V otevírací době ÚT-PÁ 16-21 a NE 16-21

Pokud máte tedy zájem vplout s námi i do další sezóny, neváhejte a zaregistrujte se. Formulář najdete na našich webových stránkách.

Sezóna začíná v sobotu 8.4. Přivezeme maringotky a začneme vyměřovat. Jestli chcete být u toho a pomoci nám obydlet nové místo, tak doražte již víkend 8.-9.4. Pivečko si zatím doneste vlastní, Marína se bude muset nejprve vzpamatovat z přesunu, takže s klasickým sortimentem počítejte až od úterý 11.4. Těšíme se na vás.

S přáním rozmarného jara Tým Prazeleniny

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je matej. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>