PODZIM 2015

Co se na Prazelenině chystá? Piště si….a hlavně přijdte!

10.9. / od 17.00 Blešák

Stańte se prodejcem na parkovišti! Klec na andulku, běžky, šnorchl nebo zrcadlo? Přehod´te si přes rameno koberec po tetě, přijedte na skládaččce a odejděte po svých, bereme šály i šátky, svetry i vlnu. Za poplatek 30,- Kč můžete směnit již nepotřebné věci, které by někomu dalšímu mohly udělat radost a vám odlehčit. Bazaaar! Registrace pro prodejce na info@prazelenina.cz. Napište, at´ o vás víme!

12.9. / 11.00 CHLÉB NÁŠ ZDEJŠÍ: SOUSED PEC I VÁL, sobotní workshop pečení domácího chleba

Pec je naše slunce! Přijd´te s námi péct chleba. Máme pro vás připravený kvásek, podělíme se s vámi o umění zadělávat, společně počkáme, až bochníky nakynou a upečeme je společně v prazeleninové peci. Cena za workshop je 150,- Kč á člověko- bochník, děti a doprovody pečou zdarma. V ceně jsou pomůcky, kvásek, mouka a lektorské moudro Petra a Lud´ka. Registrace na info@prazelenina.cz.

19.9. / 11.00 ZAŽÍT TĚSTO JINAK na Prazelenině / 17.00 freestylové pečení – dones co chceš a upeč si v naší roztopené peci

Prazelenina vás zve na freestyle sousedské pečení chleba, housek, vánoček, zeleniny, masa či jiných pochutin dle libosti v naší chlebové peci. Pec roztopíme v deset a od 12 hodin si můžete upéct v alobalu zabalenou zeleninu maso a jiné dobrůtky nebo na 17 hod přineste svůj doma zadělaný chléb, housky nebo vánočku, kterou vám v peci za symbolický příspěvek do křupava upečeme. Nebo se prostě jen zastavte po 15 hodině na námi připravenou grilovanou/pečenou zeleninu (možná i maso a jiné) a osvěžte se v naší kavárno-maringotce. Max. kapacita pece je 30 bochníků, proto zájemce o upečení chleba prosíme o rezervaci na emailu marcela.janeckova@gmail.com, nebo sms na 777689546.

20.9. / 11.00 Sousedská snídaně na Prazelenině

10.10. / 10.00 SKLIZEŃ – BRIGÁDA – PEČENÍ

11.00 CHLÉB NÁŠ ZDEJŠÍ: SOUSED PEC I VÁL, sobotní workshop pečení domácího chleba

18:00 SLAVNOST NA POČEST SKLIZNĚ

17.10. / BRIGÁDA  A DEADLINE PRO VYKLÍZENÍ PYTLŮ

24.10. / BRIGÁDA

25.10./ BRIGÁDA

Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky a jeho autorem je matej. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>